Značky

 • ABUS

  Nemecký koncern ABUS KG patrí medzi svetových výrobcov mechanického zabezpečenia. V súčasnosti zaujíma ABUS vedúce postavenie najmä v oblasti mobilného zabezpečenia. Komplexný výrobný program zahŕňa produkciu visacích zámkov, petlíc, cylindrických vložiek, prídavných dverných a okenných zámkov, cyklo a moto zámkov, cyklo prilieb a tašiek.

 • BOSCH

  Bosch eBike Systems formuje budúcnosť mobility eBike pomocou inovatívnych produktov a digitálnych služieb od vysoko efektívnych pohonných systémov až po prvé sériovo pripravené ABS pre eBikes a riešenia Connected Biking.

 • CASTELLI

  Cyklistické oblečenie s talianskou tradíciou - to je Castelli

  História značky Castelli sa spája s rokom 1876, konkrétne s pánom Vittore Giannim. Tento pán navrhoval a vytváral dresy pre rôzne športy, napríklad aj pre futbalové kluby AC Miláno alebo Juventus. Medzi jeho prvými cyklo zákazníkmi bol aj päťnásobný víťaz Giro D'Italia Alfredo Binda v roku 1910.

 • CONTINENTAL

  Pneumatiky vyrábame už viac ako 150 rokov: veľké aj malé, ťažké aj tenké, rýchle aj silné. Pneumatiky boli na pretekárskych autách a bicykloch Tour de France, prekonávali rýchlostné a dojazdové rekordy, pravidelne sa testovali ako najlepšie vo svojej triede a často boli prvé svojho druhu. Vynašli sme vôbec prvý vzorovaný dezén pneumatiky. A vôbec prvú bezdušovú pneumatiku. Plus prvé auto na svete bez vodiča. Tiež prvú ekologickú pneumatiku na svete. A najrýchlejšiu legálnu cestnú pneumatiku na svete. To je veľa prvenstiev - a to sme ich ešte ani nezačali všetky vymenúvať.

 • CRAFT

  Švédska značka Craft je tu viac ako 40 rokov, v SR 25 rokov

  Značka Craft je synonymum pre funkčné ergonomické oblečenie, ktoré navrhuje v spolupráci s najlepšími športovcami sveta. Možno ste však nevedeli, že táto švédska firma prišla s funkčným prádlom už pred 40 rokmi, kedy ho vyvinula na základe výskumu pre armádu.

 • ENDURA

  Endura bola založená v Škótsku v roku 1993 s odvážnym záväzkom zlepšovať výkon a funkciu cyklistického oblečenia pre všetkých. Ako individualistická značka okamžite uviedla na trh množstvo nových a náročných produktov, ktoré si získali ikonický status na celom svete a v mnohých prípadoch prestavili meradlo funkcie a odolnosti pre toto odvetvie. Táto filozofia a prevratná inovácia preniesli značku zo škótskeho miestneho hrdinu na svetového lídra na trhu.

 • ERGOTEC

  Od samého začiatku sa spoločnosť sústredila na vývoj a výrobu vysokokvalitných bicyklových dielov, najmä riadidiel. V priebehu histórie spoločnosti si ako dodávateľ dielov vydobyla vynikajúce postavenie a povesť v cyklistickom priemysle. Humpert dnes vyrába a predáva niekoľko miliónov bicyklových riadidiel ročne. Okrem toho sa rôzne cyklistické komponenty (medzi nimi aj široká škála komponentov, ktoré si spoločnosť sama vyvinula) úspešne predávajú ako tovar z Ďalekého východu.

 • ESI

  Naše silikónové rukoväte poskytujú pohodlie a kontrolu vašim riadidlám. Ponúkame rôzne modely z nášho špičkového silikónu vyrobeného v USA, ktorý je odolný voči UV žiareniu, neporézny, netočí sa ani sa nedrolí a je priliehavý za každých podmienok. 

 • EVOC

  Za posledných 20 rokov sme precestovali viac ako 50 destinácií – vždy pri hľadaní tých najlepších trás a najúžasnejších prašanov. Nájsť tie správne batohy, chrániče a tašky, ktoré spĺňali naše požiadavky z hľadiska funkčnosti, ochrany a kvality, bolo náročné. Začali sme teda vyvíjať zariadenia podľa našich osobných preferencií. Od roku 2008 predstavuje EVOC evolúciu a koncepciu vysokokvalitných, športových batohov, ochranných odevov, tašiek a batožiny – s osobitným dôrazom na správnu ochranu.

 • FOCUS

  Všetky naše bicykle vyvíjame v Stuttgarte v Nemecku. Vo FOCUS je každý zamestnanec v prvom rade vášnivým cyklistom. Testovanie prototypov robíme priamo u nás. Našou víziou je, aby všetci ľudia pocítili radosť zo skvelej jazdy. Pre lepší zajtrajšok.

 • FOX

  Fox Racing je americká značka extrémnych športov (predovšetkým motokros a horská cyklistika), ochranných pomôcok a lifestylového oblečenia založená v roku 1974. To je to, čo nás poháňa, inšpiruje a drží blízko seba. Pretože „skulk“ je viac ako len slovo pre rodinu líšok – je to divoké dobrodružstvo, vernosť priateľov, ktorí spolu robia úžasné sračky, a všetko, čo sa na ceste stane.

 • GARMIN

  Vyrábame produkty, ktoré sú zvnútra navrhnuté pre život navonok. Robíme to preto, aby naši zákazníci mohli čo najlepšie využiť čas, ktorý strávia venovaním sa svojim vášňam.

  S viac ako 19 000 spolupracovníkmi v 35 krajinách po celom svete prinášame GPS navigáciu a nositeľnú technológiu na automobilový, letecký, námorný, outdoorový a fitness trh. Myslíme si, že každý deň je príležitosťou na inovácie a šancou prekonať včerajšok.

 • HAIBIKE

  Bicyklovanie je o slobode, odvahe, vášni a radosti z objavovania. Chceme viesť ľudí k tomu, aby preskúmali a rozšírili svoje hranice, do kopca aj z kopca, vo dne aj v noci. Bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti alebo štýl jazdy, máme bicykel, ktorý je pre vás ideálny!

  To, čo nás poháňa, je každodenná výzva, nielen vedieť držať krok, ale vždy inovovať a byť o krok vpred. S touto víziou už takmer 25 rokov vyvíjame bicykle pre rôznych jazdcov a rôzne potreby. Za našimi výrobkami stojí nemecká inžinierska presnosť spojená s neúnavnou vynaliezavosťou. Od nášho konceptu Intube Battery Concept až po náš prvý kompletný systém eBike, Haibike znamená inováciu a výkon: SME ePERFORMANCE!

 • HEBIE

  Už viac ako 100 rokov premieňame bicykle na dopravné prostriedky. Zhromaždili sme a udržiavame obrovské množstvo vedomostí, vytvorením mnohých vynálezov a ich patentovaním v oblasti ochrany a parkovania, ako aj dopravy.

 • KS - Kind Shock

  Spoločnosť KS viedla odvetvie v inováciách sedloviek so záväzkom vyvíjať najvýkonnejšie a spoľahlivé modely za každú cenu. Dosiahli sme niekoľko prvenstiev od začiatku samotnej modernej sedlovky na vzduch/olej. Predstavili sme tiež prvú hydraulickú sedlovku s káblom s nulovým pohybom a prvú životaschopnú ultraľahkú sedlovku z uhlíkových vlákien, ktoré sa neustále vyvíja a posúva hranice výkonu.

 • KTM

  KTM Sportmotorcycle AG je rakúsky výrobca motocyklov, bicyklov a mopedov. Spoločnosť bola založená v roku 1934 inžinierom Hansom Trunkenpolzom v Mattighofene. Začala kovoobrábaním a bola nazvaná Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen. V roku 1954 začala spoločnosť vyrábať motocykle.

  KTM je známa výrobou terénnych motocyklov, aj keď v posledných rokoch rozšírila výrobu na cestné motocykle a elektrobicykle.

 • MICHELIN

  Francúzsky pneumatikový velikán Michelin sa orientuje na výrobu pneumatík pre osobné vozidlá, úžitkové minivany a SUV a úspechy žne aj na poli pneumatík pre motocykle alebo bicykle.

  Bratia Édouardo a André Michelin v roku 1888 založili gumárenskú spoločnosť SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin, ktorá o pár rokov neskôr (1891) vykotúľala do sveta svoju prvú pneumatiku. A to bol len začiatok ich progresívneho diela.

 • MUC-OFF

  Rýchlo vpred. Muc-Off je teraz hlavnou značkou pre špičkových jazdcov a pretekárov, od EF Pro Cycling po Scotta Reddinga, máme hromadu neuveriteľných športovcov a tímov, ktoré používajú naše produkty, aby ich udržali na vrchole. Máme úžasný rad lubrikantov, sprejov, oblečenia a dokonca aj antibakteriálnych produktov – čo si len spomeniete, máme to!

 • ORBEA

  Vytvárame a vyrábame jedinečné bicykle, aby sme inšpirovali jazdcov, ktorí zdieľajú našu vášeň pre cyklistiku a našu vieru v spravodlivú spoločnosť.

 • PARKTOOL

  Zdá sa, že v roku 1956 bolo všetko jednoduchšie a bicykle neboli výnimkou. Bežný deň opráv pozostával z niekoľkých defektov pneumatík, zlomeného špice a možno aj generálnej opravy náboja podložnej brzdy. S príchodom šesťdesiatych rokov prišli aj čeľusťové brzdy, radenie a ľahké komponenty. Spolu s týmito komplikovanými novými časťami sa objavil jeden problém. Žiadne nástroje! Môj otec Howard a jeho obchodný partner Art Engstrom boli obaja chlapi, ktorí zvyčajne riešili problémy sami. Obaja sa tejto výzve postavili, keď vytvorili svoje vlastné riešenia problémov. Väčšina z týchto skorých nástrojov bola postavená od nuly s akýmikoľvek materiálmi a zvyškami, ktoré našli.

 • POC

  Spoločnosť POC, popredný výrobca prilieb, okuliarov, ochrannej vesty, oblečenia a doplnkov pre športy na snehu a cyklistiku. Bola založená v roku 2005 vo Švédsku.

  S poslaním „Chrániť životy a znižovať následky nehôd pre športovcov a každého, kto je inšpirovaný“ má POC krištáľovo jasnú víziu poskytovať optimalizovanú osobnú ochranu a bezpečnosť prostredníctvom vývoja produktov nespochybniteľnej kvality a relevantnosti.

  Na podporu svojho rozvoja a kvality POC založila dve vedecké fóra, POC Lab a WATTS Lab, ktoré združujú niektoré z najlepších mozgov vo výskume, medicíne a bezpečnosti, aby radili o novom výskume a trendoch.

 • RACKTIME

  Racktime je značka tubus carrier systems GmbH, poprednej svetovej spoločnosti pre vývoj a výrobu vysokokvalitných systémov nosičov batožiny na prepravu nákladov na bicykloch. Tubus už viac ako 25 rokov vyrába ručne vyrábané, náročne povrchovo upravené nosiče batožiny z vysokopevnostnej špeciálnej ocele.

 • ROCKY MOUNTAIN

  Rocky Mountain Bicycles mali svoje začiatky v suteréne obchodu s bicyklami vo Vancouveri s názvom West Point Cycles. [1]Bolo to v roku 1978, keď dvaja muži začali upravovať cestné bicykle Nishiki pridaním širších pneumatík, rovných riadidiel a vnútorných päťrýchlostných prevodov.

  Rocky Mountain je najlepšie známy pre svoje horské bicykle a vyrába rad modelov pre rôzne štýly jazdy a disciplíny v rámci horskej kategórie. Od roku 2011 spoločnosť ponúka viac ako 30 rôznych modelov, od krosových bicyklov - hardtail až po celoodpružené zjazdové bicykle. Rocky Mountain vyrába rámy horských bicyklov z uhlíkových vlákien, zliatin hliníka a ocele.

 • SCHWALBE

  Schwalbe Tires je obchodná značka Ralf Bohle GmbH, nemeckého výrobcu pneumatík pre bicykle a invalidné vozíky. Schwalbe vyrába širokú škálu pneumatík pre rôzne cyklistické aplikácie. Je najlepšie známy pre svoje dochádzkové, turistické a úžitkové pneumatiky, ako je rad Marathon. Spoločnosť Schwalbe tiež vyrába a predáva pneumatiky pre rôzne malé veľkosti kolies, ktoré sa používajú napríklad na skladacích bicykloch, bicykloch BMX, detských a ležiacich bicykloch a na prívesoch za bicykle, pričom tento trh niektorí väčší výrobcovia ignorujú.

 • SELLE ROYAL

  Selle Royal Spa je spoločnosť z Vicenzy v Taliansku, založená v roku 1956 Riccardom Bigolinom, vyrábajúca sedlá pre bicykle. V roku 1965 formálne založenie Selle Royal Sp.A. bola vyrobená vo Vicenze na výrobu a distribúciu bicyklových sediel. Systém výroby polyuretánovej peny bol zvolený s cieľom maximalizovať produkciu v rámci celého reťazca. Selle Royal potom vydala prvý patent vákuovej technológie na výrobu ergonomicky tvarovaného dizajnu.

 • SHIMANO

  Shimano, Inc. (kabušiki gaiša Šimano) je nadnárodná spoločnosť so sídlom v Sakai v Japonsku, ktorá vyrába vybavenie pre golf, snowboarding, rybárčenie, ale najmä bicykle a súčiastky pre cyklistiku.

  Spoločnosť založil v roku 1921 Šozaburo Šimano (po ktorom nesie názov), ale väčšieho rozmachu sa firma dočkala v 70. rokoch, keď začala s výrobou cyklosúčiastok. 

 • SIGMA

  "Takmer 40 rokov vášne pre šport a technológie - vitajte v SIGMA! Stojíme za originálom v oblasti cyklopočítačov a sme jedným z popredných svetových výrobcov bicyklových doplnkov, komponentov pre e-bicykle, nositeľnej technológie a aplikácií."

 • SKS

  Profesionálne cyklistické výrobky sú vyrábané v nemeckom Sunderne a nesú na sebe výrazné logo v charakteristickej oranžovej farbe SKS. Farba, ktorá predstavuje silu, dynamiku, pokrok a plamene ako oheň, ktorý neúnavne horí v srdci spoločnosti už viac ako 90 rokov.

 • SUNTOUR

  SR SunTour je taiwanský výrobca bicyklových komponentov, ktorý vznikol v roku 1988.

  Zadná prehadzovačka Suntour so šikmým paralelogramom a pružinou s horným čapom poskytovala najlepšie radenie na trhu. Keď vypršal patent na zadnú prehadzovačku Suntour, dizajn bol okamžite skopírovaný spoločnosťou Shimano .

 • TOPEAK

  Pre sezónu 2023 Topeak predstavuje množstvo nových a aktualizovaných produktov, po ktorých určite budete túžiť. Pridali sme moderný dizajn s najvýhodnejšími pumpami, ľahko dostupnými skrytými súpravami kompaktného náradia, tromi ďalšími súpravami hustičov CO2/náradia špeciálne navrhnutými pre riešenie na opravu bezdušových pneumatík, sériou súprav náradia Ratchet 'n Roll a dielenským náradím pre začínajúcich mechanikov aj profesionálov. Ultraľahký karbón Fezā R10S a obojstranné, ľahko prístupné klietky na fľaše s vodou pre optimalizovanú hmotnosť a funkčnosť, nové tašky, nevyhnutné blatníky na štrkové / cestné bicykle, prídavné Bluetooth predné a zadné svetlá a množstvo ďalších produktov pre každého cyklistu. S viac ako 31 rokmi vytvárania toho najlepšieho príslušenstva je Topeak lídrom.

 • URBAN IKI

  Zahŕňa dobrý dizajn, vysokú kvalitu, zaručenú bezpečnosť, inteligentné technológie a to všetko za dostupnú cenu.

  Urban Iki má svoj vlastný jedinečný príbeh

  Urban Iki od OGK vzišiel z hlboko pociťovaného želania rodiny Kimura preskúmať svet a priviesť svoju spoločnosť do novej éry. Spoločnosť OGK bola založená v Japonsku pred viac ako 80 rokmi a svoje ocenenia si získala ako líder na trhu s cyklistickými doplnkami a cyklistickými sedačkami v Japonsku. Čo to znamená, môžete vidieť v uliciach rodného mesta OGK, Osaky alebo akéhokoľvek iného japonského mesta. Nájdete tu rodiny, ktoré cestujú ulicami mesta a jazdia na bicykli s deťmi objavovať svet okolo seba. OGK - aby bola cyklistika výnimočnejšia.

 • WINORA

  Ak chceme, aby sa naše mestá stali zelenšími a lepšie obývateľnými, potrebujeme mobilitu, ktorá je autonómna, bezpečná a čistá. Bicykel vo svojej súčasnej podobe je najefektívnejším a najudržateľnejším zo všetkých ľudských dopravných prostriedkov. V roku 1921 zakladateľ spoločnosti WINORA Engelbert Wiener vlastnoručne zostrojil prvé bicykle pre svoje dcéry Theu a Martu. Bola to malá senzácia, pretože v tom čase ešte neexistovali sériovo vyrábané bicykle pre deti a tínedžerov. Engelbert Wiener však chcel, aby sa jeho dcéry mohli pohybovať na dvoch kolesách rovnako ako on a jeho brat, ktorý bol majstrom Nemecka v dráhovom tímovom šprinte. Tento jedinečný zážitok a pocit nezávislosti chcel sprístupniť aj ostatným. Tento malý príbeh je jadrom našej novej stratégie značky. Rodinná história sa stáva realitou značky.

 • XLC

  Cesta XLC začala v roku 2003 myšlienkou ACCELL GROUP N.V. uviesť na trh vlastnú značku bicyklových komponentov: XLC, eXcellent bicyklové komponenty.

  Spočiatku bol XLC používaný ako základná výbava bicyklov známych značiek ACCELL. Hlavnými produktmi sú riadidlá, predstavce a sedlovky. Od roku 2005 bola značka XLC spočiatku distribuovaná špecializovaným predajcom bicyklov v Nemecku a Rakúsku prostredníctvom skupiny Winora – dcérskej spoločnosti skupiny ACCELL GROUP. Do distribučnej oblasti sa však rýchlo pridali aj ďalšie európske krajiny ako Francúzsko, Španielsko, Holandsko a Taliansko. Dnes je XLC medzinárodne aktívna značka a je dostupná vo viac ako 40 krajinách prostredníctvom vybraných špecializovaných predajcov bicyklov. Portfólio značky XLC zahŕňa cyklistické diely, príslušenstvo a oblečenie – prispôsobené potrebám nadšencov bicyklov na celom svete.

 • ZEFAL

  Udržujeme vašu vášeň nažive tým, že vám umožníme napredovať a zdieľať intenzívne zmysly. Všetky tieto dôvody nás nútia navrhovať vo Francúzsku a už viac ako 140 rokov inovatívne, spoľahlivé a úspešné produkty. A zlepšiť ich tým, že zostanete neustále pozorní, pretože ste v srdci cyklu. Vždy dosiahneme viac prostredníctvom vašej vášne.

  100% našich produktov je koncipovaných a navrhnutých nadšencami cyklistiky. Zéfal stojí pri zrode mnohých inovácií, ktoré poznačili históriu cyklistiky, a naše tímy pokračujú v tomto neustálom výskume tým, že vám ponúkajú príslušenstvo, ktoré je vďaka inovatívnym technológiám vždy efektívnejšie.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa