Značky

 • ABUS

  Nemecký koncern ABUS KG patrí medzi svetových výrobcov mechanického zabezpečenia. V súčasnosti zaujíma ABUS vedúce postavenie najmä v oblasti mobilného zabezpečenia. Komplexný výrobný program zahŕňa produkciu visacích zámkov, petlíc, cylindrických vložiek, prídavných dverných a okenných zámkov, cyklo a moto zámkov, cyklo prilieb a tašiek.

 • BOSCH

  Bosch eBike Systems formuje budúcnosť mobility eBike pomocou inovatívnych produktov a digitálnych služieb od vysoko efektívnych pohonných systémov až po prvé sériovo pripravené ABS pre eBikes a riešenia Connected Biking.

 • CASTELLI

  Cyklistické oblečenie s talianskou tradíciou - to je Castelli

  História značky Castelli sa spája s rokom 1876, konkrétne s pánom Vittore Giannim. Tento pán navrhoval a vytváral dresy pre rôzne športy, napríklad aj pre futbalové kluby AC Miláno alebo Juventus. Medzi jeho prvými cyklo zákazníkmi bol aj päťnásobný víťaz Giro D'Italia Alfredo Binda v roku 1910.

 • CONTINENTAL

  Pneumatiky vyrábame už viac ako 150 rokov: veľké aj malé, ťažké aj tenké, rýchle aj silné. Pneumatiky boli na pretekárskych autách a bicykloch Tour de France, prekonávali rýchlostné a dojazdové rekordy, pravidelne sa testovali ako najlepšie vo svojej triede a často boli prvé svojho druhu. Vynašli sme vôbec prvý vzorovaný dezén pneumatiky. A vôbec prvú bezdušovú pneumatiku. Plus prvé auto na svete bez vodiča. Tiež prvú ekologickú pneumatiku na svete. A najrýchlejšiu legálnu cestnú pneumatiku na svete. To je veľa prvenstiev - a to sme ich ešte ani nezačali všetky vymenúvať.

 • CRAFT

  Švédska značka Craft je tu viac ako 40 rokov, v SR 25 rokov

  Značka Craft je synonymum pre funkčné ergonomické oblečenie, ktoré navrhuje v spolupráci s najlepšími športovcami sveta. Možno ste však nevedeli, že táto švédska firma prišla s funkčným prádlom už pred 40 rokmi, kedy ho vyvinula na základe výskumu pre armádu.

 • ENDURA

  Endura bola založená v Škótsku v roku 1993 s odvážnym záväzkom zlepšovať výkon a funkciu cyklistického oblečenia pre všetkých. Ako individualistická značka okamžite uviedla na trh množstvo nových a náročných produktov, ktoré si získali ikonický status na celom svete a v mnohých prípadoch prestavili meradlo funkcie a odolnosti pre toto odvetvie. Táto filozofia a prevratná inovácia preniesli značku zo škótskeho miestneho hrdinu na svetového lídra na trhu.

 • ERGOTEC

  Od samého začiatku sa spoločnosť sústredila na vývoj a výrobu vysokokvalitných bicyklových dielov, najmä riadidiel. V priebehu histórie spoločnosti si ako dodávateľ dielov vydobyla vynikajúce postavenie a povesť v cyklistickom priemysle. Humpert dnes vyrába a predáva niekoľko miliónov bicyklových riadidiel ročne. Okrem toho sa rôzne cyklistické komponenty (medzi nimi aj široká škála komponentov, ktoré si spoločnosť sama vyvinula) úspešne predávajú ako tovar z Ďalekého východu.

 • ESI

  Naše silikónové rukoväte poskytujú pohodlie a kontrolu vašim riadidlám. Ponúkame rôzne modely z nášho špičkového silikónu vyrobeného v USA, ktorý je odolný voči UV žiareniu, neporézny, netočí sa ani sa nedrolí a je priliehavý za každých podmienok. 

 • EVOC

  Za posledných 20 rokov sme precestovali viac ako 50 destinácií – vždy pri hľadaní tých najlepších trás a najúžasnejších prašanov. Nájsť tie správne batohy, chrániče a tašky, ktoré spĺňali naše požiadavky z hľadiska funkčnosti, ochrany a kvality, bolo náročné. Začali sme teda vyvíjať zariadenia podľa našich osobných preferencií. Od roku 2008 predstavuje EVOC evolúciu a koncepciu vysokokvalitných, športových batohov, ochranných odevov, tašiek a batožiny – s osobitným dôrazom na správnu ochranu.

 • FOCUS

  Všetky naše bicykle vyvíjame v Stuttgarte v Nemecku. Vo FOCUS je každý zamestnanec v prvom rade vášnivým cyklistom. Testovanie prototypov robíme priamo u nás. Našou víziou je, aby všetci ľudia pocítili radosť zo skvelej jazdy. Pre lepší zajtrajšok.

 • FOX

  Fox Racing je americká značka extrémnych športov (predovšetkým motokros a horská cyklistika), ochranných pomôcok a lifestylového oblečenia založená v roku 1974. To je to, čo nás poháňa, inšpiruje a drží blízko seba. Pretože „skulk“ je viac ako len slovo pre rodinu líšok – je to divoké dobrodružstvo, vernosť priateľov, ktorí spolu robia úžasné sračky, a všetko, čo sa na ceste stane.

 • GARMIN

  Vyrábame produkty, ktoré sú zvnútra navrhnuté pre život navonok. Robíme to preto, aby naši zákazníci mohli čo najlepšie využiť čas, ktorý strávia venovaním sa svojim vášňam.

  S viac ako 19 000 spolupracovníkmi v 35 krajinách po celom svete prinášame GPS navigáciu a nositeľnú technológiu na automobilový, letecký, námorný, outdoorový a fitness trh. Myslíme si, že každý deň je príležitosťou na inovácie a šancou prekonať včerajšok.

 • HAIBIKE

  Bicyklovanie je o slobode, odvahe, vášni a radosti z objavovania. Chceme viesť ľudí k tomu, aby preskúmali a rozšírili svoje hranice, do kopca aj z kopca, vo dne aj v noci. Bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti alebo štýl jazdy, máme bicykel, ktorý je pre vás ideálny!

  To, čo nás poháňa, je každodenná výzva, nielen vedieť držať krok, ale vždy inovovať a byť o krok vpred. S touto víziou už takmer 25 rokov vyvíjame bicykle pre rôznych jazdcov a rôzne potreby. Za našimi výrobkami stojí nemecká inžinierska presnosť spojená s neúnavnou vynaliezavosťou. Od nášho konceptu Intube Battery Concept až po náš prvý kompletný systém eBike, Haibike znamená inováciu a výkon: SME ePERFORMANCE!

 • HEBIE

  Už viac ako 100 rokov premieňame bicykle na dopravné prostriedky. Zhromaždili sme a udržiavame obrovské množstvo vedomostí, vytvorením mnohých vynálezov a ich patentovaním v oblasti ochrany a parkovania, ako aj dopravy.

 • KS - Kind Shock

  Spoločnosť KS viedla odvetvie v inováciách sedloviek so záväzkom vyvíjať najvýkonnejšie a spoľahlivé modely za každú cenu. Dosiahli sme niekoľko prvenstiev od začiatku samotnej modernej sedlovky na vzduch/olej. Predstavili sme tiež prvú hydraulickú sedlovku s káblom s nulovým pohybom a prvú životaschopnú ultraľahkú sedlovku z uhlíkových vlákien, ktoré sa neustále vyvíja a posúva hranice výkonu.

 • KTM

  KTM Sportmotorcycle AG je rakúsky výrobca motocyklov, bicyklov a mopedov. Spoločnosť bola založená v roku 1934 inžinierom Hansom Trunkenpolzom v Mattighofene. Začala kovoobrábaním a bola nazvaná Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen. V roku 1954 začala spoločnosť vyrábať motocykle.

  KTM je známa výrobou terénnych motocyklov, aj keď v posledných rokoch rozšírila výrobu na cestné motocykle a elektrobicykle.

 • MICHELIN

  Francúzsky pneumatikový velikán Michelin sa orientuje na výrobu pneumatík pre osobné vozidlá, úžitkové minivany a SUV a úspechy žne aj na poli pneumatík pre motocykle alebo bicykle.

  Bratia Édouardo a André Michelin v roku 1888 založili gumárenskú spoločnosť SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin, ktorá o pár rokov neskôr (1891) vykotúľala do sveta svoju prvú pneumatiku. A to bol len začiatok ich progresívneho diela.

 • MUC-OFF

  Rýchlo vpred. Muc-Off je teraz hlavnou značkou pre špičkových jazdcov a pretekárov, od EF Pro Cycling po Scotta Reddinga, máme hromadu neuveriteľných športovcov a tímov, ktoré používajú naše produkty, aby ich udržali na vrchole. Máme úžasný rad lubrikantov, sprejov, oblečenia a dokonca aj antibakteriálnych produktov – čo si len spomeniete, máme to!

 • ORBEA

  Vytvárame a vyrábame jedinečné bicykle, aby sme inšpirovali jazdcov, ktorí zdieľajú našu vášeň pre cyklistiku a našu vieru v spravodlivú spoločnosť.

 • PARKTOOL

  Zdá sa, že v roku 1956 bolo všetko jednoduchšie a bicykle neboli výnimkou. Bežný deň opráv pozostával z niekoľkých defektov pneumatík, zlomeného špice a možno aj generálnej opravy náboja podložnej brzdy. S príchodom šesťdesiatych rokov prišli aj čeľusťové brzdy, radenie a ľahké komponenty. Spolu s týmito komplikovanými novými časťami sa objavil jeden problém. Žiadne nástroje! Môj otec Howard a jeho obchodný partner Art Engstrom boli obaja chlapi, ktorí zvyčajne riešili problémy sami. Obaja sa tejto výzve postavili, keď vytvorili svoje vlastné riešenia problémov. Väčšina z týchto skorých nástrojov bola postavená od nuly s akýmikoľvek materiálmi a zvyškami, ktoré našli.

 • POC

  Spoločnosť POC, popredný výrobca prilieb, okuliarov, ochrannej vesty, oblečenia a doplnkov pre športy na snehu a cyklistiku. Bola založená v roku 2005 vo Švédsku.

  S poslaním „Chrániť životy a znižovať následky nehôd pre športovcov a každého, kto je inšpirovaný“ má POC krištáľovo jasnú víziu poskytovať optimalizovanú osobnú ochranu a bezpečnosť prostredníctvom vývoja produktov nespochybniteľnej kvality a relevantnosti.

  Na podporu svojho rozvoja a kvality POC založila dve vedecké fóra, POC Lab a WATTS Lab, ktoré združujú niektoré z najlepších mozgov vo výskume, medicíne a bezpečnosti, aby radili o novom výskume a trendoch.

 • RACKTIME

  Racktime je značka tubus carrier systems GmbH, poprednej svetovej spoločnosti pre vývoj a výrobu vysokokvalitných systémov nosičov batožiny na prepravu nákladov na bicykloch. Tubus už viac ako 25 rokov vyrába ručne vyrábané, náročne povrchovo upravené nosiče batožiny z vysokopevnostnej špeciálnej ocele.

 • ROCKY MOUNTAIN

  Rocky Mountain Bicycles mali svoje začiatky v suteréne obchodu s bicyklami vo Vancouveri s názvom West Point Cycles. [1]Bolo to v roku 1978, keď dvaja muži začali upravovať cestné bicykle Nishiki pridaním širších pneumatík, rovných riadidiel a vnútorných päťrýchlostných prevodov.

  Rocky Mountain je najlepšie známy pre svoje horské bicykle a vyrába rad modelov pre rôzne štýly jazdy a disciplíny v rámci horskej kategórie. Od roku 2011 spoločnosť ponúka viac ako 30 rôznych modelov, od krosových bicyklov - hardtail až po celoodpružené zjazdové bicykle. Rocky Mountain vyrába rámy horských bicyklov z uhlíkových vlákien, zliatin hliníka a ocele.

 • SCHWALBE

  Schwalbe Tires je obchodná značka Ralf Bohle GmbH, nemeckého výrobcu pneumatík pre bicykle a invalidné vozíky. Schwalbe vyrába širokú škálu pneumatík pre rôzne cyklistické aplikácie. Je najlepšie známy pre svoje dochádzkové, turistické a úžitkové pneumatiky, ako je rad Marathon. Spoločnosť Schwalbe tiež vyrába a predáva pneumatiky pre rôzne malé veľkosti kolies, ktoré sa používajú napríklad na skladacích bicykloch, bicykloch BMX, detských a ležiacich bicykloch a na prívesoch za bicykle, pričom tento trh niektorí väčší výrobcovia ignorujú.

 • SELLE ROYAL

  Selle Royal Spa je spoločnosť z Vicenzy v Taliansku, založená v roku 1956 Riccardom Bigolinom, vyrábajúca sedlá pre bicykle. V roku 1965 formálne založenie Selle Royal Sp.A. bola vyrobená vo Vicenze na výrobu a distribúciu bicyklových sediel. Systém výroby polyuretánovej peny bol zvolený s cieľom maximalizovať produkciu v rámci celého reťazca. Selle Royal potom vydala prvý patent vákuovej technológie na výrobu ergonomicky tvarovaného dizajnu.

 • SHIMANO

  Shimano, Inc. (kabušiki gaiša Šimano) je nadnárodná spoločnosť so sídlom v Sakai v Japonsku, ktorá vyrába vybavenie pre golf, snowboarding, rybárčenie, ale najmä bicykle a súčiastky pre cyklistiku.

  Spoločnosť založil v roku 1921 Šozaburo Šimano (po ktorom nesie názov), ale väčšieho rozmachu sa firma dočkala v 70. rokoch, keď začala s výrobou cyklosúčiastok. 

 • SIGMA

  "Takmer 40 rokov vášne pre šport a technológie - vitajte v SIGMA! Stojíme za originálom v oblasti cyklopočítačov a sme jedným z popredných svetových výrobcov bicyklových doplnkov, komponentov pre e-bicykle, nositeľnej technológie a aplikácií."

 • SKS

  Profesionálne cyklistické výrobky sú vyrábané v nemeckom Sunderne a nesú na sebe výrazné logo v charakteristickej oranžovej farbe SKS. Farba, ktorá predstavuje silu, dynamiku, pokrok a plamene ako oheň, ktorý neúnavne horí v srdci spoločnosti už viac ako 90 rokov.

 • SUNTOUR

  SR SunTour je taiwanský výrobca bicyklových komponentov, ktorý vznikol v roku 1988.

  Zadná prehadzovačka Suntour so šikmým paralelogramom a pružinou s horným čapom poskytovala najlepšie radenie na trhu. Keď vypršal patent na zadnú prehadzovačku Suntour, dizajn bol okamžite skopírovaný spoločnosťou Shimano .

 • TOPEAK

  Pre sezónu 2023 Topeak predstavuje množstvo nových a aktualizovaných produktov, po ktorých určite budete túžiť. Pridali sme moderný dizajn s najvýhodnejšími pumpami, ľahko dostupnými skrytými súpravami kompaktného náradia, tromi ďalšími súpravami hustičov CO2/náradia špeciálne navrhnutými pre riešenie na opravu bezdušových pneumatík, sériou súprav náradia Ratchet 'n Roll a dielenským náradím pre začínajúcich mechanikov aj profesionálov. Ultraľahký karbón Fezā R10S a obojstranné, ľahko prístupné klietky na fľaše s vodou pre optimalizovanú hmotnosť a funkčnosť, nové tašky, nevyhnutné blatníky na štrkové / cestné bicykle, prídavné Bluetooth predné a zadné svetlá a množstvo ďalších produktov pre každého cyklistu. S viac ako 31 rokmi vytvárania toho najlepšieho príslušenstva je Topeak lídrom.

 • URBAN IKI

  Zahŕňa dobrý dizajn, vysokú kvalitu, zaručenú bezpečnosť, inteligentné technológie a to všetko za dostupnú cenu.

  Urban Iki má svoj vlastný jedinečný príbeh

  Urban Iki od OGK vzišiel z hlboko pociťovaného želania rodiny Kimura preskúmať svet a priviesť svoju spoločnosť do novej éry. Spoločnosť OGK bola založená v Japonsku pred viac ako 80 rokmi a svoje ocenenia si získala ako líder na trhu s cyklistickými doplnkami a cyklistickými sedačkami v Japonsku. Čo to znamená, môžete vidieť v uliciach rodného mesta OGK, Osaky alebo akéhokoľvek iného japonského mesta. Nájdete tu rodiny, ktoré cestujú ulicami mesta a jazdia na bicykli s deťmi objavovať svet okolo seba. OGK - aby bola cyklistika výnimočnejšia.

 • WINORA

  Ak chceme, aby sa naše mestá stali zelenšími a lepšie obývateľnými, potrebujeme mobilitu, ktorá je autonómna, bezpečná a čistá. Bicykel vo svojej súčasnej podobe je najefektívnejším a najudržateľnejším zo všetkých ľudských dopravných prostriedkov. V roku 1921 zakladateľ spoločnosti WINORA Engelbert Wiener vlastnoručne zostrojil prvé bicykle pre svoje dcéry Theu a Martu. Bola to malá senzácia, pretože v tom čase ešte neexistovali sériovo vyrábané bicykle pre deti a tínedžerov. Engelbert Wiener však chcel, aby sa jeho dcéry mohli pohybovať na dvoch kolesách rovnako ako on a jeho brat, ktorý bol majstrom Nemecka v dráhovom tímovom šprinte. Tento jedinečný zážitok a pocit nezávislosti chcel sprístupniť aj ostatným. Tento malý príbeh je jadrom našej novej stratégie značky. Rodinná história sa stáva realitou značky.

 • XLC

  Cesta XLC začala v roku 2003 myšlienkou ACCELL GROUP N.V. uviesť na trh vlastnú značku bicyklových komponentov: XLC, eXcellent bicyklové komponenty.

  Spočiatku bol XLC používaný ako základná výbava bicyklov známych značiek ACCELL. Hlavnými produktmi sú riadidlá, predstavce a sedlovky. Od roku 2005 bola značka XLC spočiatku distribuovaná špecializovaným predajcom bicyklov v Nemecku a Rakúsku prostredníctvom skupiny Winora – dcérskej spoločnosti skupiny ACCELL GROUP. Do distribučnej oblasti sa však rýchlo pridali aj ďalšie európske krajiny ako Francúzsko, Španielsko, Holandsko a Taliansko. Dnes je XLC medzinárodne aktívna značka a je dostupná vo viac ako 40 krajinách prostredníctvom vybraných špecializovaných predajcov bicyklov. Portfólio značky XLC zahŕňa cyklistické diely, príslušenstvo a oblečenie – prispôsobené potrebám nadšencov bicyklov na celom svete.

 • ZEFAL

  Udržujeme vašu vášeň nažive tým, že vám umožníme napredovať a zdieľať intenzívne zmysly. Všetky tieto dôvody nás nútia navrhovať vo Francúzsku a už viac ako 140 rokov inovatívne, spoľahlivé a úspešné produkty. A zlepšiť ich tým, že zostanete neustále pozorní, pretože ste v srdci cyklu. Vždy dosiahneme viac prostredníctvom vašej vášne.

  100% našich produktov je koncipovaných a navrhnutých nadšencami cyklistiky. Zéfal stojí pri zrode mnohých inovácií, ktoré poznačili históriu cyklistiky, a naše tímy pokračujú v tomto neustálom výskume tým, že vám ponúkajú príslušenstvo, ktoré je vďaka inovatívnym technológiám vždy efektívnejšie.