×

Tričko CRAFT PRO Wool Extreme

Pánske vysoko priedušné funkčné tričko CRAFT PRO Wool Extreme X kombinuje prednosti prírodného materiálu merino vlny s umelými vláknami. Exkluzívny materiál zaistí efektívny odvod potu a maximálny tepelný komfort aj počas dlhých športových aktivít.
Čítajte viacZobraziť menej
veľkosť
  • S
  • M
  • L
  • XL
Farba
  • čierna
Kód:
5041
Popis
- veľmi priliehavý ergonomický strih
- ľahký a elastický materiál
- elastické, ploché švy, kopírujúce pohyby tela
- výhody merino vlny: výborná termoregulácia, prirodzená eliminácia zápachu, tepelný komfort aj za mokra
- Mulesing free merino vlna - etický spôsob pri získavaní vlny
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5041

Špecifické referencie

ean13
7318573584005
Produkty v rovnakej kategórii (7 ):
Pánske technicky prepracované spodky CRAFT Active Extreme X sú určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.
Prichádza nová generácia ikonického radu Active Extreme.Pánske technicky prepracované tričko s dlhým rukávom CRAFT Active Extreme X je určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.
Pánsky funkčný set CRAFT CORE Warm je určený na aktivity s nižšou intenzitou pohybu v chladných až veľmi chladných podmienkach.Rad Warm Intensity je ideálnou voľbou napríklad na zjazdové lyžovanie alebo turistiku.
Pánske technicky prepracované tričko s dlhým rukávom CRAFT Active Extreme X s membránou je určené na intenzívne športové aktivity v chladných a veterných podmienkach.
Pánske ultraľahké tričko CRAFT Nanoweight s chladivým efektom určené primárne na športovanie v letných dňoch.
Pánske technicky prepracované boxerky CRAFT Active Extreme X s membránou sú určené na intenzívne športové aktivity v chladných a veterných podmienkach.