×

Spodky CRAFT Active Extreme X

Pánske technicky prepracované spodky CRAFT Active Extreme X sú určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.
Čítajte viacZobraziť menej
veľkosť
  • S
  • M
  • L
  • XL
Farba
  • čierna
Kód:
5005
Popis

- ergonomický strih
- ľahký a elastický materiál-
- špeciálna kanáliková štruktúra vlákna z vonkajšej strany poskytuje výbornú termoreguláciu
- polyesterové vlákno COOLMAX z vnútornej strany pleteniny zaručuje pefektný odvod potu a chladivý efekt
- ploché švy
- meshové panely z vnútornej strany stehien pre optimálnu termoreguláciu

Produkt, čiastočne vyrobený zo SeaQual polyesterového vlákna, pri ktorého produkcii bol použitý zrecyklovaný plastový odpad vylovený z oceánu.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5005

Špecifické referencie

ean13
7318573418829
Produkty v rovnakej kategórii (7 ):
Pánsky funkčný set CRAFT CORE Warm je určený na aktivity s nižšou intenzitou pohybu v chladných až veľmi chladných podmienkach.Rad Warm Intensity je ideálnou voľbou napríklad na zjazdové lyžovanie alebo turistiku.
Pánske technicky prepracované boxerky CRAFT Active Extreme X s membránou sú určené na intenzívne športové aktivity v chladných a veterných podmienkach.
Pánske vysoko priedušné funkčné tričko CRAFT PRO Wool Extreme X kombinuje prednosti prírodného materiálu merino vlny s umelými vláknami. Exkluzívny materiál zaistí efektívny odvod potu a maximálny tepelný komfort aj...
Pánske ultraľahké tričko CRAFT Nanoweight s chladivým efektom určené primárne na športovanie v letných dňoch.
Prichádza nová generácia ikonického radu Active Extreme.Pánske technicky prepracované tričko s dlhým rukávom CRAFT Active Extreme X je určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.
Pánske technicky prepracované tričko s dlhým rukávom CRAFT Active Extreme X s membránou je určené na intenzívne športové aktivity v chladných a veterných podmienkach.