×

Muc-Off 3 x Brush Set kefy na čistenie

Muc-Off 3 x Brush Set kefy na čistenie
Čítajte viacZobraziť menej
Kód:
1079
Popis
Sada kief určená k čisteniu rámu a všetkých jednotlivých častí motocykla a bicykla vrátane tých s chúlostivým povrchom umožňuje odstránenie špiny i z ťažko dostupných miest všetky kefy sa vyznačujú vysokou mechanickou odolnosťou rukoväte aj tvrdosťou štetín
Obsah sady:
1x Claw Brush
1x Detailing Brush
1x Soft Washing Brush
Muc-Off Claw Brush má kvalitnú novú 3 hlavovú konštrukciu s nylonovými štetinami rôznej dĺžky. Je vhodná najmä na reťaze a ozubené kolečka.
Muc-Off Detailing Brush je vhodná na čistenie nábojov kolies, ozubené kolečka a iné užšie oblasti napr. v oblasti podvozku. Pevná a masívna rukoväť s protišmykovou úpravou, trvanlivé veľmi husté štetiny sú predpokladom dlhej životnosti kefy. Kefa má pogumované možné kontaktné hrany, tak aby nedošlo k poškodeniu čistených povrchov.
Muc-Off Super Soft Washing Brush má ultra pevné štetiny rezané laserom pre čistenie aj tých najcitlivejších povrchov. Hlava je väčšia a štetinky ešte hustejšie u seba. Pevná, dlhá a proti nárazu odolná rukoväť s protišmykovou úpravou robí z kefy skutočne účinný nástroj pri odstraňovaní aj tej najväčšej špiny. Hrany kefy sú pogumované.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
1079
Produkty v rovnakej kategórii (7 ):