×

POC Crane MIPS Actinium Pink Matt

Ocenená Crane je ľahká prilba s odolnou konštrukciou, kde POC implementoval nový druh výstelky, ktorá kombinuje rôzne hustoty.
Čítajte viacZobraziť menej
veľkosť
  • XS
  • M
Farba
  • Ružová
Kód:
4604
Popis

Pristupovať ku každej prekážke s kreativitou a inšpiráciou robiť veci inak bolo vždy étosom, ktorý sme zdieľali s Fabiom Wibmerom.

Crane má podstatne hrubšiu vrstvu ako tradičná in-mold prilba, čo následne zvyšuje odolnosť. Jedinečný systém nastavenia veľkosti umožňuje prispôsobiť si prilbu tak, aby zostala na svojom mieste, bezpečná a pohodlná.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
4604

Tabuľka vlastností

Druh prilby
UNI

Špecifické referencie

ean13
7325549967601
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Unikátna MTB prilba Fox kombinujúca kompletné pokrytie a ochranu tylu a okolo uší pri zachovaní otvorenia "openframe" konštrukcie tvárovej časti.
Myelin bol navrhnutý tak, aby sa dal rozobrať. Má konštrukciu bez lepidla, aby sa na konci svojej životnosti dala ľahšie rozdeliť na jednotlivé časti.
Výnimočné pokrytie, vynikajúca ventilácia, patentovaná technológia a plne nastaviteľná. MTB prilba, kde hranice neplatia.
Nastaviteľný odnímateľný štít prilby chráni pri nárazoch a minimalizuje nárazové sily na krk. Axion Race MIPS, navrhnutý pre trailových a enduro jazdcov, má ventilačné kanály a vetracie otvory na ovládanie prúdenia...