×

SKS držiak na smartphone Intuvia

SKS držiak na smartphone Intuvia
Čítajte viacZobraziť menej
Kód:
0213
Popis

COMPIT/E je kombinovaný držiak smartfónu a displeja Bosch Intuvia alebo Nyon V balení nájdete redukcie na priemery riadidiel 22,2mm, 25,4mm a 31,8mm

DRŽIAK SMARTFÓNU: Na tento držiak upevníte váš smartfón tak, že ho vložíte do obalu, (máme obaly na takmer všetky najpredávanejšie smartfóny iPhone, Samsung, Huawei a iných značiek.... alebo môžete použiť univerzálny obal) a keď už máte smartfón v obale - upevníte ho do držiaka. Ide to ľahko, pootočením vďaka širokému bajonetovému zámku. Smartfón tak bezpečne drží aj v extrémnom teréne.

Smartfón môžete natočiť na výšku alebo na šírku ako vám vyhovuje jednoduchým pootočením kedykoľvek aj počas jazdy. Môžete si nastaviť aj uhol náklonu smartfónu, aby ste vždy mali na displej dobrý výhľad.

DRŽIAK BOSCH: Na druhú časť držiaka pripevníte displej Bosch. SKS Compit/E nahradzuje originálny držiak Bosch a je navrhnutý tak, aby smartfón aj displej Bosch boli umiestnené na riadidlách čo najbližšie pod sebou. Týmto riešením máte na riadítkach všetko spolu na jednom mieste v kompaktnom usporiadaní.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
0213
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):