hibike younit predaj pozicovna elektro bicyklov ebikepoint flyon ebikes ktm lapierre focus haibike liptov ruzomberok slovensko zilinsky kraj

Haibike je späť! S príchodom novej modelovej rady FLYON opäť Haibike demonštruje svoju obrovskú silu a schopnosť všetkých predbehnúť. Bez akýchkoľvek signálov či špekulácií prichádza s radikálnym novým konceptom elektrobicykla. Elektrobicykle Haibike ebiky patria medzi absolútnu európsku špičku a už niekoľko rokov udávajú nové trendy a smer. Poďme sa pozrieť na novú éru pohonu FlyOn:

  • extrémny výkon motora: TQ – 120N
  • napätie batérie: 48V, kapacita 630Wh
  • rýchlonabíjačka:  80% za 1 hodinu

haibike flyon predajna pozicovna elektro bikov elektrobicykle ruzomberok liptov slovensko ebikes ebiky ebicykle

Vývojový tím spoločnosti Haibike sa pred dvomi sezónami tajne pustil do vývoja vlastného pohonného systému, ktorý by mal čo najlepšie vyhovovať aktuálnym potrebám trhu s elektrobicyklami. Po dvoch rokoch predstavuje Haibike novú modelovú radu Haibike FlyOn a stanovuje tak ďalší míľnik v rámci vývoja elektrobicyklov.  Modely z radu Haibike FlyOn 2019 sú poháňané motorom TQ HP120, ktorý vás ohromí svojím masívnym výkonom a obrovským krútiacim momentom – 120N. Motor je navrhnutý spoločnosťou TQ, ktorá operuje na poli leteckého priemyslu. 

haibike flyon predajna pozicovna elektrobicykle ebikes ebiky predajna pozicovna ruzomberok liptov slovensko zilinsky kraj

flyon haibike ktm lapierre focus ebikes elektro bicykle elektro biky predajna pozicovna ruzomberok liptov slovensko

Ďalšou konkurenčnou zbraňou nových modelov je integrovaná batéria s vysokou kapacitou 630Wh a napätím 48V. Vďaka vyššiemu napätiu pracuje celý pohonný systém výrazne efektívnejšie. Batéria je zložená z 56 článkov, ktoré ponúkajú najvyššiu koncentráciu energie na trhu. V základnej výbave bude nabíjačka s výkonom 4A. Na želanie si avšak budete môcť objednať aj rýchlo-nabíjačku s výkonom 10A, ktorá batériu nabije za 60 minút na neuskutočných 80%. Pri vývoji nových modelov Haibike 2019 bol kladený dôraz na inovatívny prístup, originálne spracovanie a čo najčistejšie technické riešenie jednotlivých konštrukčných prvkov. Výsledok dokazuje, že sa celé dielo podarilo. Nové modely sú krásne spracované a poskytujú užívateľom maximálny komfort z jazdy. 

Ohľadom tejto špeciálnej novinky sa kontaktujte priamo u nás na predajni alebo nám neváhajte napísať. 🙂 

*Younit je nová prenosná stolová verzia akéhosi digitálneho, osobného poradcu pri výbere vášho nového eBIKU.Tento prenosný konzultačný systém má veľmi flexibilné využitie na predajni. Rovno z tohto zariadenia je totiž priamy prístup do B2B obchodu Accentury, ktorý umožňuje skontrolovať dostupnosť všetkých produktov v reálnom čase. 

Ktorý bicykel je pre Vás ten pravý?

Ak hľadáte bicykel, ktorý by Vám super vyhovoval, nový interaktívny poradenský nástroj vám pomôže pri rozhodovaní. Younit kladie otázky o osobných preferenciách, športovej disciplíne a o športových návykoch. Na základe podaných informácií vie určiť výber vhodného bicykla pre Vás. V rozsiahlej mediálnej knižnici viete získať niekoľko tipov na Váš budúci eBIKY aj so všetkými technickými vysvetlivkami. Digitálny katalóg elektrobicyklov, ponúka prehľadnú prezentáciu všetkých produktov vrátane podrobných informácií o špecifikách a geometrii eBIKOV. 

S týmto novým prístrojom budeme vedieť u nás na predajni určite vybrať ten pravý eBIKE pre Vás. Neváhajte a príďte sa o tom presvedčiť sami.