×

KTM MACINA MINI ME 561

Porovnať0
Detský model Mini Me bez problémov zapadá do elektrobicyklov pre dospelých, a to ako vizuálne, tak aj technicky. KTM Macina Mini Me 561 sa dodáva s motorom Bosch Pereformance Line so silou 65 Nm a 500 Wh batériou Bosch Power Tube a 26-palcovými kolesami. Táto verzia eBIKU je LFC ready a môže byť dodatočne vybavená blatníkmi, predným a zadným svetlom a nosičom. Tento eBIKE garantuje zábavu a dobrodružstvá pre celú rodinu.
Čítajte viacZobraziť menej
3 099,00 € (s DPH)
Na ceste
Upozorniť ma, ak bude produkt na sklade
Kód:
5291
Obľúbené0
Popis
Detský model Mini Me bez problémov zapadá do elektrobicyklov pre dospelých, a to ako vizuálne, tak aj technicky. KTM Macina Mini Me 561 sa dodáva s motorom Bosch Pereformance Line so silou 65 Nm a 500 Wh batériou Bosch Power Tube a 26-palcovými kolesami. Táto verzia eBIKU je LFC ready a môže byť dodatočne vybavená blatníkmi, predným a zadným svetlom a nosičom. Tento eBIKE garantuje  zábavu a dobrodružstvá pre celú rodinu.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5291

Tabuľka vlastností

Veľkosť kolies
26"
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (4 ):
2 299,00 € (s DPH)
Detský model určený pre najmenších HAIBIKE HardFour 2021 s motorom Yamaha PW - TE so silou 60 Nm a batériou Yamaha s kapacitou 400Wh sa dodáva s 24-palcovými kolesami určený pre všetky terény. Tento eBIKE je vhodný...

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa