×

KTM MACINA MINI ME 561

Detský model Mini Me bez problémov zapadá do elektrobicyklov pre dospelých, a to ako vizuálne, tak aj technicky. KTM Macina Mini Me 561 sa dodáva s motorom Bosch Pereformance Line so silou 65 Nm a 500 Wh batériou Bosch Power Tube a 26-palcovými kolesami. Táto verzia eBIKU je LFC ready a môže byť dodatočne vybavená blatníkmi, predným a zadným svetlom a nosičom. Tento eBIKE garantuje zábavu a dobrodružstvá pre celú rodinu.
Čítajte viacZobraziť menej
Kód:
5291
Popis
Detský model Mini Me bez problémov zapadá do elektrobicyklov pre dospelých, a to ako vizuálne, tak aj technicky. KTM Macina Mini Me 561 sa dodáva s motorom Bosch Pereformance Line so silou 65 Nm a 500 Wh batériou Bosch Power Tube a 26-palcovými kolesami. Táto verzia eBIKU je LFC ready a môže byť dodatočne vybavená blatníkmi, predným a zadným svetlom a nosičom. Tento eBIKE garantuje  zábavu a dobrodružstvá pre celú rodinu.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5291

Tabuľka vlastností

Veľkosť kolies
26"
Produkty v rovnakej kategórii (4 ):
KTM Macina Mini Me 261 je detský horský elektrobicykel, určený predovšetkým do ľahšieho terénu a na poľné cesty. Od 10 rokov a od 155cm.
S týmto elektrobicyklom HAIBIKE AllTrack KIDS 2022 nebude pre vase ratolesti žiadny výšlap pridlhý, ani kopec pristrmý. Pohon Yamaha spoľahlivé komponenty Shimano a Tektro. Všetko potrebné pre spooločné rodinné výlety...
Tento eBIKE je vhodný pre všetkých malých jazdcov vyšších ako 140 cm. Vaše dieťa určite využije každé prednosti tohto eBIKU. Batéria zaručí dlhý dôjazd a pomocou motora zvládne každý kopec.
Detský model určený pre najmenších HAIBIKE HardFour 2021 s motorom Yamaha PW - TE so silou 60 Nm a batériou Yamaha s kapacitou 400Wh sa dodáva s 24-palcovými kolesami určený pre všetky terény. Tento eBIKE je vhodný...