×

Garmin Edge 830

Porovnať0
Nový profesionálny GPS cyklopočítač vo vašich službách! Funkčnú výbavu zdieľa s modelom zo sérié Edge 530, navyše ponúka intuitívne ovládanie cez dotykový displej.
Čítajte viacZobraziť menej
398,99 € (s DPH)
Na ceste
Upozorniť ma, ak bude produkt na sklade
Kód:
1107
Obľúbené0
Popis

Osvedčené funkcie a výbava sú v novej generácii cyklopočítačov zo série EDGE 830 doplnené o.i. o dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať používateľov k lepším výkonom. Sledujte napríklad ako zmeny teploty vzduchu a nadmorskej výšky vašu výkonnosť a koľko výškových metrov zostáva do vrcholu stúpania. Pre spoľahlivú navigáciu je EDGE 830 vo výbave dodávaný s predinštalovanou > cyklomapou Európy a súvisiacimi navigačnými funkciami* pre cestnú aj horskú cyklistiku.

 Prepracované vyhotovenie Edge 830 ponúka podporu pokročilých > cyklistických metrík* a po novom tiež s podporou relevantných meradiel pre MTB. Edge 830 pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, skokov a tiež súvisiacich časov HANGTIME. GRIT metrika zmeria náročnosť každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následnej jazdy s bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsiť vylepšiť pri ďalšej jazde.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
1107
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (6 ):
298,99 € (s DPH)
Nový profesionálny GPS cyklopočítač vo vašich službách! Osvedčené funkcie a výbava sú v novej generácií cyklopočítačov zo série EDGE 530 doplnené o.i. o dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať...

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa