×

ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY ALLOY 70 C2 2023

Kód:
5332
Podrobnosti o produkte
5332

Tabuľka vlastností

Veľkosť kolies
29"
Rám:
FORM™ Alloy. Integrovaný displej. Mid‐High Pivot Smoothlink Suspension System. Press Fit stredové zloženie. 2-Bolt ISCG05 Tabs. RIDE-9™ Nastaviteľná geometria + Charakter pruženia. FORM™ hliníková zadná stavba.
Materiál rámu:
Hliník
Vidlica:
RockShox Lyrik Select RC 150mm | 42mm Offset
Zdvih vidlice:
150 mm
Motor:
Dyname 4.0 Mountain Bike Drive
Displej:
Rocky Mountain Jumbotron
Batéria:
Rocky Mountain Internal 720 Wh
Prehadzovač:
Shimano XT
Tlmič:
RockShox Deluxe Select 210/55 mm hardware: 25,0 x 8mm custom tune
Zdvih zadnej stavby:
140 mm
Kazeta:
Shimano SLX M7100 10 - 51
Reťaz:
Shimano SLX M7100
Brzdy:
Shimano XT Trail 4 Piston Shimano RT66 203mm / Shimano RT66 203mm
Riadidlá:
Rocky Mountain AM 780mm
Gripy:
ODI Elite Pro Lock On
Hlavové zloženie:
FSA Orbit NO.57E
Predstavec:
Rocky Mountain 35 AM 5° Rise All Sizes 40m
Sedlo:
WTB Volt Race 142
Sedlovka:
Race Face Aeffect R Dropper 30.9mm
Kľuky:
Race Face Ride Cinch 34T
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Efektívny e-pohon Bosch Performance CX (Gen. 4) podporuje vašu jazdu rýchlosťou až 25 km/h.
Hore kopcom. Dole z kopca. Prečo nie oboje? Už len pomyslenie na dych berúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
So zdvihmi 140 mm je ten eBIKE ideálny na all-mountain použitie. 27" kolesá zaisťujú optimálnu manévrovateľnosť. Srdcom modelov Lycan 772 je novo vyvinutý rám v kombinácii s osvedčeným konceptom Straight-Line-Link (SLL).
Macina Chacana 691 je každodenný partner na potulkách po prírode a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Macina Chacana 591 je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Hocikde. Kdekoľvek. Kedykoľvek. Nezáleží na tom, či sa vydávate na cesty alebo sa chystáte na rýchlu jazdu po práci. KTM Macina Lycan bude vaším verným spoločníkom na každom výlete. So zdvihmi 140 mm je ten eBIKE...
Nový zážitok z jazdy, ktorý zvyšuje radosť z tradičnej trailovej jazdy s jemnou podporou, ktorá pôsobí prirodzene a živo ako vaše vlastné telo.
Osvedčená kombinácia kolies 29“ a 27,5+“ zaručuje stabilitu v teréne, ale zároveň aj vysokú trakciu počas jazdenia. Macina Kapoho Master so svojím carbónovým rámom bude pružný ale za to vždy pevný eBIKE. Nový systém...
Srdcom modelov Lycan 772 Glorious je novo vyvinutý rám v kombinácii s osvedčeným konceptom Straight-Line-Link (SLL). Táto technológia ponúka veľmi citlivú odpoveď na malé nerovnosti, vysokú absorpciu veľkých otrasov,...
Výkonný celoodpružený eBIKE FOCUS JAM2 6.8 NINE so svojimi 150 mm zdvihmi je dokonalý elektrobicykel do drsného a drsnejšieho terénu.
Výkonný celoodpružený eBIKE FOCUS JAM2 6.7 NINE so svojimi 150 mm zdvihmi je dokonalý elektrobicykel do drsného a drsnejšieho terénu.
Hocikde. Kdekoľvek. Kedykoľvek. Nezáleží na tom, či sa vydávate na cesty alebo sa chystáte na rýchlu jazdu po práci. KTM Macina Lycan bude vaším verným spoločníkom na každom výlete.
Hore kopcom. Dole z kopca. Prečo nie oboje? Už len pomyslenie na dych berúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
Ideálny pre dlhé výjazdy v stredne náročnom teréne s pohodlím celoodpruženého elektrobicykla.