×

ROCKY MOUNTAIN INSTINCT POWERPLAY ALLOY 50 C1

Instinct Powerplay vás zavedie na miesta, o ktorých ste si ani nepomysleli, že sú možné. Keď príde čas vydať sa na tú impozantnú alpskú jazdu, budete jazdiť ďalej a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým na našom doteraz najuniverzálnejšom e-MTB. Instinct Powerplay posúva náš rad Powerplay™ na ďalšiu úroveň a integruje náš výkonný systém pohonu Dyname™ 3.0 s 29-palcovou kolesovou platformou pre rýchle jazdy a dlhé vzdialenosti.
Čítajte viacZobraziť menej
Kód:
0753
Popis
Keď príde čas vydať sa na tú impozantnú alpskú jazdu, budete jazdiť ďalej a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým na našom doteraz najuniverzálnejšom e-MTB. Instinct Powerplay posúva náš rad Powerplay™ na ďalšiu úroveň a integruje náš výkonný systém pohonu Dyname™ 3.0 s 29-palcovou kolesovou platformou pre rýchle jazdy a dlhé vzdialenosti.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
0753

Tabuľka vlastností

Veľkosť kolies
29"
Materiál rámu:
Hliník
Vidlica:
RockShox Revelation RC
Zdvih vidlice:
150 mm
Motor:
Dyname 3.0 Class 1 eMTB Drive
Batéria:
Rocky Mountain Internal 500 Wh
Prehadzovač:
Shimano SLX
Tlmič:
RockShox Deluxe Select 210/55 mm hardware: 25,0 x 8mm custom tune
Zdvih zadnej stavby:
140 mm
Kazeta:
Shimano SLX 10-51T
Reťaz:
Shimano M6100
Brzdy:
Shimano MT6120 4 Piston
Predný plášť:
Maxxis Minion DHF 2.6 Dual EXO TR
Zadný plášť:
Maxxis Minion DHF 2.6 Dual EXO TR
Sedlo:
WTB Volt Race 142
Sedlovka:
Race Face Aeffect R Dropper 30.9mm

Špecifické referencie

EAN13
8954300400003
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
So zdvihmi 140 mm je ten eBIKE ideálny na all-mountain použitie. 27" kolesá zaisťujú optimálnu manévrovateľnosť. Srdcom modelov Lycan 772 je novo vyvinutý rám v kombinácii s osvedčeným konceptom Straight-Line-Link (SLL).
Macina Chacana 792 je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Macina Prowler Master od značky KTM je elektrobicykel s vysokými zdvihmi vhodný do aj do veľmi náročného a drsného terénu.
Od túr cez alpský terén až po každodenné dochádzanie do práce a bicyklovanie: s THRON² je možné všetko.
Tento model KTM Macina Prowler Prestige bol premyslený, koncipovaný a dotiahnutý k dokonalosti do posledného detailu. Zdvih 180 mm na prednej vidlici a 170 mm vzadu dáva ihneď najavo, že tento eBIKE je určený pre...
DO KOPCA/DOWNHILL. PREČO NIE OBOJE? Už len pomyslenie na dychberúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
Výkonný celoodpružený eBIKE FOCUS THRON2 6.7 so svojimi 130 mm zdvihmi je dokonalý elektrobicykel do kombinovaného terénu.
So zdvihmi 140 mm je ten eBIKE ideálny na all-mountain použitie. 27" kolesá zaisťujú optimálnu manévrovateľnosť. Srdcom modelov Lycan 771 je novo vyvinutý rám v kombinácii s osvedčeným konceptom Straight-Line-Link (SLL).
Nie len dobre vyzerá, ale aj vynikajúco zvláda rôznorodý terén. Pohon Yamaha so 630Wh batériou poskytuje podporu odprvého zašlapnutia pedálu.
Macina Prowler Pro od značky KTM je elektrobicykel s vysokými zdvihmi vhodný do aj do veľmi náročného a drsného terénu.
Macina Chacana 591 je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Macina Chacana LFC je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Ideálny pre dlhé výjazdy v stredne náročnom teréne s pohodlím celoodpruženého elektrobicykla.