×

ROCKY MOUNTAIN ALTITUDE POWEPLAY ALLOY 50 C1 2023

Kód:
5333
Podrobnosti o produkte
5333

Tabuľka vlastností

Veľkosť kolies
29"
Rám:
FORM™ Alloy. Integrovaný displej. Mid High Pivot Smoothlink Suspension System. Press Fit stredové zloženie. RIDE-4™ Nastaviteľná geometria + Charakter pruženia. FORM™ Alloy zadná stavba
Materiál rámu:
Hliník
Vidlica:
RockShox Zeb Select RC 170mm | 44mm Offset
Zdvih vidlice:
170 mm
Motor:
Dyname 4.0 Mountain Bike Drive
Displej:
Rocky Mountain Jumbotron
Batéria:
Rocky Mountain Internal 720 Wh
Prehadzovač:
Shimano XT
Tlmič:
Fox Float X Performance
Zdvih zadnej stavby:
160 mm
Kazeta:
Shimano Deore M6100-12 / 10-51
Reťaz:
Shimano Deore M6100-12
Brzdy:
Shimano MT6120 4 Piston
Predný plášť:
Maxxis Assegai 2.5 WT 3C MaxxGrip DD Tubeless Ready
Zadný plášť:
Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra DD Tubeless Ready
Riadidlá:
Rocky Mountain AM 780mm
Gripy:
ODI Elite Pro Lock On
Hlavové zloženie:
FSA Orbit NO.57E
Predstavec:
Rocky Mountain 35 AM 5° Rise All Sizes 40m
Sedlo:
WTB Volt Race 142
Sedlovka:
Rocky Mountain Toonie Drop Alloy 30.9mm
Kľuky:
Race Face Ride Cinch 34T
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
DO KOPCA/DOWNHILL. PREČO NIE OBOJE? Už len pomyslenie na dychberúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
So zdvihmi 140 mm je ten eBIKE ideálny na all-mountain použitie. 27" kolesá zaisťujú optimálnu manévrovateľnosť. Srdcom modelov Lycan 772 je novo vyvinutý rám v kombinácii s osvedčeným konceptom Straight-Line-Link (SLL).
Ideálny pre dlhé výjazdy v stredne náročnom teréne s pohodlím celoodpruženého elektrobicykla.
Ideálny pre dlhé výjazdy v stredne náročnom teréne s pohodlím celoodpruženého elektrobicykla.
Osvedčená kombinácia kolies 29“ a 27,5+“ zaručuje stabilitu v teréne, ale zároveň aj vysokú trakciu počas jazdenia. Jedna z najvyššej rady hliníkového prevedenia KTM Macina Kapoho 7973 Vás určite nesklame!
Nie len dobre vyzerá, ale aj vynikajúco zvláda rôznorodý terén. Pohon Yamaha so 630Wh batériou poskytuje podporu odprvého zašlapnutia pedálu.
Macina Prowler Master od značky KTM je elektrobicykel s vysokými zdvihmi vhodný do aj do veľmi náročného a drsného terénu.
Macina Prowler Pro od značky KTM je elektrobicykel s vysokými zdvihmi vhodný do aj do veľmi náročného a drsného terénu.
Nový zážitok z jazdy, ktorý zvyšuje radosť z tradičnej trailovej jazdy s jemnou podporou, ktorá pôsobí prirodzene a živo ako vaše vlastné telo.
DO KOPCA/DOWNHILL. PREČO NIE OBOJE? Už len pomyslenie na dychberúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
Hore kopcom. Dole z kopca Prečo nie oboje? Už len pomyslenie na dych berúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
Macina Chacana LFC je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Efektívny e-pohon Bosch Performance CX (Gen. 4) podporuje vašu jazdu rýchlosťou až 25 km/h.
Osvedčená kombinácia kolies 29“ a 27,5+“ zaručuje stabilitu v teréne, ale zároveň aj vysokú trakciu počas jazdenia. Macina Kapoho Master so svojím carbónovým rámom bude pružný ale za to vždy pevný eBIKE. Nový systém...
Macina Chacana je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom. Model 791 pre vybavený novým rámom pre sezónu...