×

FOCUS THRON2 6.7 2022

Výkonný celoodpružený eBIKE FOCUS THRON2 6.7 so svojimi 130 mm zdvihmi je dokonalý elektrobicykel do kombinovaného terénu.
Čítajte viacZobraziť menej
Kód:
5299
Popis
 Krásne integrovaná Bosch 625 Wh batéria a najsilnejší motor od značky Bosch, Performance Line CX so svojimi 85 Nm Vás vytiahne kdekoľvek si len prestavujete. Tento eBIKE sa stáva Vašim parťákom aj na ľahkej vycházke po rovinke a asfalte, avšak v teréne Vám jeho odpruženie poskytne dokonalý komfort dole aj hore kopcom.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
5299

Tabuľka vlastností

Veľkosť kolies
29"
Rám:
7005 hydroformed aluminium 3D forging 130mm F.O.L.D. kinematics 148x12 mm
Vidlica:
Rock Shox Recon RL 29 Boost, E-MTB, 110x15 mm, 51 mm rake, 150 mm travel
Zdvih vidlice:
130 mm
Motor:
Bosch Performance CX Gen4 75 Nm 250 W
Displej:
Bosch Purion
Batéria:
Bosch PowerTube 500 Wh
Prehadzovač:
SRAM SX Eagle 12speed
Tlmič:
SR Suntour EDGE LOR 190/45 mm hardware: 25,0 x 8 mm
Zdvih zadnej stavby:
130 mm
Radenie:
SRAM SX Eagle singleClick
Brzdy:
Shimano MT420 Hydraulic Disc
Kolesá:
Rodi Tryp 30 with eyelets hollow rim Aluminium - Haibike Alu Nabe 6-bolt standard
Riadidlá:
Aluminium riserbar 760mm
Gripy:
FOCUS Sport Ergo
Hlavové zloženie:
VP Components, ZS56/286-ZS56/40
Sedlo:
FOCUS Sport SL
Sedlovka:
Aluminium, 31,6 mm
Váha:
23,1 kg
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Ideálny pre dlhé výjazdy v stredne náročnom teréne s pohodlím celoodpruženého elektrobicykla.
Efektívny e-pohon Bosch Performance CX (Gen. 4) podporuje vašu jazdu rýchlosťou až 25 km/h.
Macina Chacana 591 je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Macina Chacana 691 je každodenný partner na potulkách po prírode a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom.
Instinct Powerplay vás zavedie na miesta, o ktorých ste si ani nepomysleli, že sú možné. Keď príde čas vydať sa na tú impozantnú alpskú jazdu, budete jazdiť ďalej a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým na našom doteraz...
Nový zážitok z jazdy, ktorý zvyšuje radosť z tradičnej trailovej jazdy s jemnou podporou, ktorá pôsobí prirodzene a živo ako vaše vlastné telo.
DO KOPCA/DOWNHILL. PREČO NIE OBOJE? Už len pomyslenie na dychberúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
Hore kopcom. Dole z kopca. Prečo nie oboje? Už len pomyslenie na dych berúci výhľad z vrcholu hory a následný zostup do údolia stačí na to, aby sa vám rozbúšilo srdce?
Hocikde. Kdekoľvek. Kedykoľvek. Nezáleží na tom, či sa vydávate na cesty alebo sa chystáte na rýchlu jazdu po práci. KTM Macina Lycan bude vaším verným spoločníkom na každom výlete.
Celoodpružený carbónový eBIKE s ktorým hravo zvládnete každý terén. Unikátna kombinácia kolies 27,5″ vzadu a 29″ vpredu, ktorá je už roky osvedčená vo svete motocrossu, sa teraz dostáva do sveta elektrobicyklov v...
Macina Chacana je každodenný partner na potulkách po príde a lese! V porovnaní s trailovo orientovanými modelmi Kapoho a Prowler je Chacana pohodlným turistickým bicyklom. Model 791 pre vybavený novým rámom pre sezónu...
Efektívny e-pohon Bosch Performance CX (Gen. 4) podporuje vašu jazdu rýchlosťou až 25 km/h.