×

POC M's Motion Rain Jacket

Všestranná a odolná ochrana proti dažďu na dochádzanie v meste alebo na cesty.
Čítajte viacZobraziť menej
Kód:
4402
Popis
Či už jazdíte mestom alebo vyrážate na cesty, bunda Motion Rain poskytuje všestrannú a odolnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.
Bunda do dažďa je vyrobená z 3-vrstvového nepremokavého nylonu s Ripstop a obsahuje DWR úpravu bez fluórovaných uhľovodíkov a poskytuje odolnosť, pohodlie a voľnosť pohybu pre rôzne štýly jazdy.
Kapucňa bundy kompatibilná s prilbou je plne nastaviteľná a je navrhnutá tak, aby pri zhoršení počasia priliehala pod prilbu. Elastické otvory na rukávoch a spodnom leme chránia pred počasím a poskytujú bezpečné a pohodlné nosenie.
Detaily vrátane reflexných prúžkov na zadnej strane vás udržia viditeľní pri slabom osvetlení, zatiaľ čo vetrané zóny pod pažami zlepšujú prúdenie vzduchu, čím poskytujú väčší komfort a priedušnosť pri silnom tlačení.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
4402

Špecifické referencie

ean13
7325549933033
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Táto stredne hrubá bunda je ideálna na jesenné a jarné jazdy, keď chcete poraziť chlad, ale sa nechcete prehrievať. Neutrálny strih a reflexné panely robia túto bundu mimoriadne užitočnou.
Ultimátna a cenami ovenčená MTB bunda dokáže byť ešte lepšia. Ohromujúca priedušnosť a odolnosť. Vďaka všetkým funkciám je ideálna na epické bikové výpravy za akéhokoľvek počasia.
Špičková bunda od spoločnosti Castelli, ktorá prináša teplo, priedušnosť a vysokú úroveň ochrany pred dažďom, mäkkosť a pohodlné nosenie. Vďaka inovácii tretej generácie, táto bunda demonštruje a ukazuje cestu ako by...
Udržujte vietor pod kontrolou a nájdite svoju cestu zakaždým, keď vyrazíte na cesty v ľahkej bunde Guardian Air Jacket
Táto bunda je veľmi teplá, pritom extrémne skladná, vhodná pre vaše dobrodružné či niekoľko dňové výjazdy. Tkaný vetru odolný materiál z mikro vlákna podšitý izoláciou Polartec® Alpha® Direct.
Castelli GO je asi najuniverzálnejšia bunda v kolekcii. Môžete ju použiť ako ochrannú vrstvu v prípade chladných a premenlivých podmienok, alebo aj ako zimnú bundu, pridaním adekvátnej teplej spodnej vrstvy....