Akcie a zľavy

Ľahké pánske tričko CRAFT CORE Dry z príjemného a priedušného materiálu. Vhodné na šport i bežné nosenie.
Pohodlné pánske funkčné tričko CRAFT ADV Essence s krátkym rukávom je určené pre akúkoľvek športovú aktivitu, ale aj pre voľný čas.
Pohodlné dámske funkčné tričko CRAFT ADV Essence s dlhým rukávom je určené na akúkoľvek športovú aktivitu, ale aj na voľný čas.
Pánske ultraľahké tričko CRAFT Nanoweight s chladivým efektom určené primárne na športovanie v letných dňoch.
Pánske vysoko funkčné tričko CRAFT Active Intensity s optimálnou mierou zateplenia, ktoré ocenia skutoční športovci v období od jesene do jari.
Pánske technicky prepracované boxerky CRAFT Active Extreme X s membránou sú určené na intenzívne športové aktivity v chladných a veterných podmienkach.
Pánske technicky prepracované spodky CRAFT Active Extreme X sú určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.
Prichádza nová generácia ikonického radu Active Extreme.Pánske technicky prepracované tričko s dlhým rukávom CRAFT Active Extreme X je určené na intenzívne športové aktivity v chladnejších podmienkach.
Zateplené vetru a vode odolné cyklistické rukavice CRAFT Siberian 2,0. Osvedčené rukavice pre zimnú cyklistiku aj do mrazivého počasia.
Pánsky funkčný set CRAFT CORE Warm je určený na aktivity s nižšou intenzitou pohybu v chladných až veľmi chladných podmienkach.Rad Warm Intensity je ideálnou voľbou napríklad na zjazdové lyžovanie alebo turistiku.